barzoi.be;
HOME Links BorzoiShop
 
6-8-2022 : Zehlendorf/DE - CAC
 
Keurmeester : Dhr. Nodalli Bruno/IT
 
Resultaten : dwzrv
13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 7 )
 
 
Reuen (6/6)
 
Veteranenklas (1/1)
 
1 U VetVDH VetCAC Veteranen Landessieger Berlin-Brandenburg 2022 Vet.BOB
Ch. Kalinin von der Windhundranch 
Geb.: 05-08-2013   VDH/DWZB B 18473
(Romanof aus dem Zarenreich  x  Ch. Eschowa von der Windhundranch)  
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Schreiber Ines
 
 
Puppyklas (1/1)
 
1 VB Beste Puppy Puppy BIS
Pascha von der Windhundranch 
Geb.: 08-11-2021   VDH/DWZB B 19396
(Ch. Ischyma Baikal  x  Milana von der Windhundranch)  
Fokker : Schwarz Heike - Eig.: Leukert Maria Beate
 
 
Jeugdklas (1/1)
 
1 U JgdVDH JgdCAC Jugend Landessieger Berlin-Brandenburg 2022 JBOB
Gran Torino Majove Bohemia 
Geb.: 25-08-2021   CMKU/B 4331/21
(Falcon z Palatinu Moravia  x  Dafne Majove Bohemia)  
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Lorenz Klara Peter
 
 
Kampioensklas (1/1)
 
1 U VDH Landessieger Berlin-Brandenburg 2022 Beste Reu - BOB
Ch. Markov von der Windhundranch 
Geb.: 09-02-2017   VDH/DWZB B 18971
(Rasswet's Fahrenheit  x  Lara von der Windhundranch)  
Fokker : Schwarz Heike - Eig.: Käbisch Daniela
 
 
Openklas (2/2)
 
1 U VDH CAC
Divnyi Dar Legenda Rossij 
Geb.: 27-01-2018   VDH/DWZB B 19088
(Ch. Borscana Besteven  x  Ch. Aljaska Legenda Rossij)  
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 
2 ZG
Kataboliw Gerard 
Geb.: 06-12-2017   VDH/DWZB B 19069
(Kataboliw Beryll  x  Upsala Stepowy Goniec)  
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Regnier-Rapraeger Diana
 
Teven (7/7)
   Reuen
 
Minor Puppyklas (1/1)
 
1 VB Beste Minor Puppy
Kalimaira iz mira älf 
Geb.: 23-03-2022   VDH/DWZB B
(Elwè Singollo iz mira älf  x  Ch. Volna Kalinow)  
Fokker : Kuhlmann Martina - Eig.: Schön Nadja
 
 
Puppyklas (1/1)
 
1 VB
Catalina Daraska 
Geb.: 24-12-2021   CMKU/B 4391/21
(Petrikoff z Bilmy  x  Gamora Princess Mischenka)  
Fokker : Drbalova Petra - Eig.: Regnier-Rapraeger Diana
 
 
Jeugdklas (1/1)
 
1 ZG
Filianore Bogdashha 
Geb.: 13-03-2021   VDH/DWZB B 19321
(Budkiss Bogdashha  x  Apolinne Carský klenot)  
Fokker : Schmidt Claudia - Schiering Sabine - Eig.: Schiering Sabine - Schmidt Claudia
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
 
1 U VDH RCAC
Ischyma Julika 
Geb.: 03-11-2020   VDH/DWZB B 19307
(Ch. Ischyma Baikal  x  Ch. Power & Elegance Callme Chanel)  
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Nelde Thomas - Pade Kristian
 
 
Openklas (3/3)
 
1 U VDH CAC Landessieger Berlin-Brandenburg 2022 Beste Reu - BOS
Ischyma Gretel 
Geb.: 19-03-2019   VDH/DWZB B 19187
(Opal van de Marloe  x  Ischyma Catrina)  
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schön Nadja - Clavée Fabricius
 
2 U RVDH
Aurora Daraska 
Geb.: 10-01-2020   CMKU/B 4139/20
(Fonezel Renissans Voyage  x  Daraska Mischenka)  
Fokker : Drbalova Petra - Eig.: Lorenz Klara
 
3 U
Essenzia Legenda Rossij 
Geb.: 29-03-2020   VDH/DWZB B 19253
(Ch. Master Moskovskij iz Razdolia  x  Blasch Legenda Rossij)  
F.&Eig.: Spengler Ljudmila
 

U - Uitmuntend
VB - Veel Belovend
ZG - Zeer Goed
 

Français Français
English    English
Deutsch    Deutsch
HOME
Resultaten
Shows
Zoeken
Coursing & Rennen
Links
Belgische Borzoi Club
BorzoiShop