Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
 
 
 
17-11-2019 : Kortrijk/B - CAC-CACIB Eurodogshow
Keurmeester : Mw. Ostrovskaya Maria/RUS
Resultaten : Doglle.com
 
 
Foto : Annie Rogiers
 
Veteran BOB - BOS Ch. Chyerdak Kashmir - CAC-CACIB BOB Ch. Fonezel Filissa Suprim
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 6 )
 
Reuen (9/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Pushkin du Cot-Regnier
Geb.: 29-01-2019   LOF : 17537/0
(Ch. Mosseiev du Cot-Regnier x Jarkaia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Toussaint Sylvie
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Olympe d'Ellendil
Geb.: 25-03-2018   LOF : 17466
(Apriori Luxury Zvezdnyi x Inouchka d'Ellendil)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
2 U  Roter Milan Aurora
Geb.: 08-01-2018   NHSB : 3155706
(Ch. Solovyev Triumph x Isabel Aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Thepen Carla / Zoll John
 
 
Openklas (3/3)
1 U CAC-CACIB
Neelov de Jamais Dire Jamais
Geb.: 15-04-2017   LOF : 17267/3072
(Russkiy Azart Centenary Wissent Hipnotic x Juste Une Evidence des Fils de Borée)
Fokker : Lagoutte Laurent - Eig.: Mlle Renard Céline
 
2 U  Iron Man Stepowy Goniec dit Nijinski Vaslav
Geb.: 25-03-2017   PKR.X : 10357
(Lunnaya Raduga Tsaryaschiy V Pole x Amulet Moy Balovnitza for Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
3 ZG  Romanow Aurora
Geb.: 08-01-2018   NHSB : 3155707
(Ch. Solovyev Triumph x Isabel Aurora)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Thepen Carla / Zoll John
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Mosseiev du Cot-Regnier
Geb.: 18-09-2016   LOF : 17057/3051
(Ienissei du Cot-Regnier x Ch. Helectra de Pinedo)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
2 U  Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Vet. BOB - BOS
Ch. Chyerdak Kashmir
Geb.: 14-09-2011   LOSH : 1100338
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Rogiers Annie
 
Teven (6/6)
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U RCAC-RCACIB
Oundra Wisinskaja de Prjevalski
Geb.: 16-05-2018   LOF : 17498/0
(Iskrivyj Blesk Mraja x Apriori Luxury Radost)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: Gillemot Gustaaf
 
2 U  Dom As Goscha Reine Renee
Geb.: 06-05-2018   LOSH : 1270671
(Ch. Stravi Ripple x Dom As Goscha Nona Nikita)
F.&Eig.: Schalenbourg Greta
 
3 U  Olympe du Cot-Regnier
Geb.: 22-03-2018   LOF : 17411/3628
(Ch. Perm Velikaya Blesk x Ch. Irinka du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
 
Openklas (2/2)
1 U  N'Satine d'Ellendil
Geb.: 05-03-2017   LOF : 17174/0
(Ienissei du Cot-Regnier x F'Katja du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
2 U  Nadejda
Geb.: 23-10-2017   LOF : 017392/3609
(Dober-Kopp Star of the South x H'Anastasia d'Aleksandrovsh)
Fokker : Recco Marie-Dominique - Eig.: Mlle Renard Céline
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CAC-CACIB BOB
Ch. Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: De Winter Eddy
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven