Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
 
 
 
15-08-2021 : Ludwigshafen/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dr. Schill Roberto/RO
Resultaten : www.dwzrv.com - Foto : Annie Rogiers
 
26 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 14 )
 
Reuen (9/12)
 
Veteranenklas (0/1)
afw  Ch. Ischyma Urraco
Geb.: 15-02-2012   VDH/DWZB B : 18310
(Ch. Stravi A Kind of Magic x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 ZG  Edle Aristokraten Blagorodnij Graf
Geb.: 30-09-2020   VDH/DWZB B : 19300
(Dante Frajanka x Go Go Bolshoi Illusion)
Fokker : Stettinger-Faust Renate / Stettinger Nikolai - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
 
Intermediaire Klas (2/3)
1 U VDH
B-Knjas Morozow zu Elben Äiken
Geb.: 08-03-2020   VDH/DWZB B : 19239
(Ch. Opal Raschi-Pack-Buran x Buyana)
F.&Eig.: Grüssing Hannelore
 
2 ZG  Steppenwind's Arpad
Geb.: 13-11-2019   VDH/DWZB B : 19231
(Turgai's Miron x Anton-Now Katinka)
F.&Eig.: Benz Elvira
 
afw  Rojan du Moulin Lointain
Geb.: 04-05-2020   LOF : 17684
(Ch. Ischyma Urraco x Iaroslavna Demona des Svoras de la Centauresse Iaroslavna Demona des Svoras de la Centauresse)
Fokker : Journel Bernard - Eig.: Schmitt Ulrich
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH CACIB Beste Reu - BOB
Ch. Ischyma Dorian Gray
Geb.: 26-01-2017   VDH/DWZB B : 18938
(Sedona Phaedra Vladimirovich x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schmitt Ulrich
 
 
Openklas (5/6)
1 U VDH CAC RCACIB New German DWZRV Ch.
Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
2 U RVDH RCAC
Aleksej Kalinow
Geb.: 11-04-2019   VDH/DWZB B : 19201
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma x Vega Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Lucas Christiane & Oliver
 
3 U  Zarjewitsch Kalinow
Geb.: 25-02-2018   VDH/DWZB B : 19084
(Yeniatov Kalinow x Maria Magdalena z Bilmy)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Lucas Christiane & Oliver
 
4 U  Turgai's Nolik
Geb.: 05-06-2018   VDH/DWZB B : 19142
(Mantsikka Syn of Kungur x Turgai's Milly)
Fokker : Franz Marina - Eig.: Wittka Elke & Uwe
 
Disk.  Falmarin iz mira älf
Geb.: 24-02-2018   VDH/DWZB B : 19080
(Ch. Avalon Druid Dance Willowind x Ch. Volna Kalinow)
Fokker : Kühlmann Martina - Eig.: Gierschek Jürgen
 
afw  Ischyma Darius
Geb.: 26-01-2017   VDH/DWZB B : 18941
(Sedona Phaedra Vladmirovich x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Klink Jürgen / Baust Peter
 
Teven (9/14)
 
Veteranenklas (1/3)
1 U VetVDH VetCAC Vet.BOB
Resch Wind Agapi Mou
Geb.: 30-07-2012   VDH/DWZB B : 18325
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Alesja vom Euskirchenhof)
Fokker : Schmidt Cordelia & Uwe - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
 
afw  Ch. Barinya Spirit of the Tsar
Geb.: 23-05-2012   OHZB : BAR 1322
(Endevor Senator Jay Eff Kay x Sherinja of Tsar Borzois)
Fokker : Titze Edith - Eig.: Gröschel Kerstin
 
afw  Ch. Ischyma Winona
Geb.: 08-04-2013   VDH/DWZB B : 18409
(Ch. Ischyma McCauley x Ipatyev Hazi Cezarina Carevna)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
 
Jeugdklas (1/3)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - Beste Teef - BOS
Edle Aristokraten Blagorodnaja Lady
Geb.: 30-09-2020   VDH/DWZB B : 19301
(Dante Frajanka x Go Go Bolshoi Illusion)
Fokker : Stettinger-Faust Renate / Stettinger Nikolai - Eig.: Stettinger-Faust Renate
 
afw  Walholl's Iskra-Irina
Geb.: 24-09-2020   VDH/DWZB B : 19294
(For Fun Royal Lily x Walholl's Grushka)
Fokker : Gröschel Kerstin / Ziefle Carolin - Eig.: Gröschel Kerstin
 
afw  Ischyma Josefine
Geb.: 03-11-2020   VDH/DWZB B : 19309
(Ch. Ischyma Baikal x Ch. Power & Elegance Callme Chanel)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Stepun's Ivannija
Geb.: 14-05-2020   VDH/DWZB B : 19244
(Rasswet's Enigma x Ch. Stepun's Efvalia)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Lesser Kerstin
 
G  Steppenwind's Arya
Geb.: 13-11-2019   VDH/DWZB B : 19232
(Turgai's Miron x Anton-Now Katinka)
Fokker : Benz Elvira - Eig.: Benz Elvira / Kirchhofer Klaus
 
 
Kampioensklas (1/2)
1 U VDH RCACIB
Ch. Briona Arkadijowna Beljajew
Geb.: 19-03-2017   VDH/DWZB B : 19009
(Ch. Amethyst Arkadij zu Elben Äiken x Tess Milana Majove Bohemia)
F.&Eig.: Metzdorf Claudia
 
afw  Ch. Walholl's Ghaniza
Geb.: 05-11-2016   VDH/DWZB B : 18935
(Patjomkin x Ch. Barinya Spirit of the Tsar)
Fokker : Gröschel Kerstin / Ziefle Carolin - Eig.: Gröschel Kerstin
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH RCAC
Ischyma Zoe
Geb.: 03-11-2014   VDH/DWZB B : 18673
(Ch. Ischyma Silvan x Ischyma Umniza)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rösch-Bentner Gaby
 
2 U o.a.
Power and Elegance Comtesse Charisma
Geb.: 14-06-2016   VDH/DWZB B : 18875
(Ch. Ischyma Saphir x Mariza aus dem Zarenreich)
Fokker : Witt-Gross Katharina / Harnau Ulrike - Eig.: Witt-Gross Katharina
 
 
Openklas (2/2)
1 U VDH CAC CACIB
Simple Obsession Kind Of Magic
Geb.: 10-04-2018   RKF : 5136005
(Ch. Borscana Phantom Supersonic x Derzhi Veter Maja)
Fokker : Gubaeva Natalia - Eig.: Metzdorf Claudia
 
2 ZG  Paskova Look of love
Geb.: 18-03-2018   PKR.X : 42485/18
(Dober-Kopp Hu-Go Levente x Paskova Gentle Serenity)
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Kraushaar-Neufang Christine / Gräser Gabriele
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
Disk. : Diskwalificatie
 
 
 
 
 
 
terug naar boven